Jauns papildus numurs ūdensvada un kanalizācijas tīklu avāriju pieteikšanai. 20/01/2021

Ar šo paziņojam, ka ar šodienu ir izveidots jauns papildus telefona numurs ūdensvada un kanalizācijas ārējo tīklu avāriju pieteikšanai.

Telefona numurs ir –> 20204770

Šim numuram, ja kaut kādu iemeslu pēc nav to nav iespējams sazvanīt, darbojas automātiskais atbildētājs un ir iespēja atstāt ziņu, kura tiks uzklausīta iespējami īsā laika periodā. Kā arī ir iespēja rakstīt īszziņu vai sūtīt ziņu WhatsApp. Sūtot ziņas vai atstājot paziņojumu automātiskajā atbildētājā lūgums norādīt, kas ir noticis un kādā adresē.

Telefonanumurs izveidots tikai SIA “Bauskas ūdens” ārējo ūdensvada un kanalizācijas tīklu avāriju pieteikšanas gadījumiem un lūdzam iedzīvotājus neizmantot šo numuru citiem jautājumiem, jo tāpat palīdzēt nebūs iespējams. Informējam, ka diez vai varēsim palīdzēt māju iekšējo tīklu bojājumu gadījumos.

Atgadinam, ka vēl jooprojām, ārpus darba laika ir iespējams ūdensvada un kanalizācijas tīklu avārijas pieteikt arī pa numuru 29437015. Tomēr avāriju pieteikšanai aicinām izmantot jauno telefona numuru un tā iespējas.

Ar cieņu,

SIA “Bauskas ūdens”

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Detalizētākai informācijai lūdzu skatīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Piekrītu