“Katrs piliens ir vērtība” 27/03/2018

Mēs – biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija”, iesaistāmies Ū vitamīna popularizēšanā kopā ar domu biedriem – Rīgas Tehnisko Universitāti un visām tām Latvijas kafejnīcām un restorāniem, kuros ūdens tiek piedāvāts apmeklētājiem arī par brīvu!

Ar Ū vitamīns simbolu aicinām ikvienu lietot dzeramo ūdeni no centralizētā ūdensvada, jo starp šo ūdeni un ūdeni, kas pildīts pudelēs būtībā nav nekādas atšķirības. Ūdens piegādātajiem abos gadījumos ir saistošas vienas un tās pašas ūdens kvalitātes un nekaitīguma prasības, kas noteiktas normatīvajos aktos. Iespējams pat, ka iegūtais dzeramais ūdens pa vienu cauruli tiek centralizēti piegādāts mājsaimniecībām, bet pa otru – fasēts pudelēs pārdošanai.

Jūs, cienījamie iedzīvotāji, jau maksājat par to, lai ūdens no centralizētā ūdens vada būtu drošs un labs dzeršanai. Nav nepieciešams papildus pirkt ūdens bunduļus vai pudelēs fasēto ūdeni, ja par centralizētā ūdens kvalitāti jau ir parūpējušies profesionāli speciālisti, pielietojot jaunākās tehnoloģiskās iekārtas.

Arī turpmāk, ar Ū vitamīna simbola palīdzību, regulāri informēsim jūs par priekšrocībām un ieguvumiem, kas sasniedzami katram no jums ikdienā.

DzeramŪdeniNoKrāna un esam veseli un videi draudzīgi.

Šogad Pasaules ūdens dienā tiek uzsāktas vairākas aktivitātes-kampaņas, konkursi ar LŪKA dalību

Vienlaikus tiek uzsākta kampaņa “Ū-Vitamīns”, simbols, kurš kalpos kā vēstnesis skatīt PDF

H2OVitamins-Fb-10

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Detalizētākai informācijai lūdzu skatīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Piekrītu