Pagarina pārejas periodu papildu maksas piemērošanai 05/06/2020

Pagarina pārejas periodu papildu maksas piemērošanai

SIA „Bauskas ūdens” līdz 31.12.2020. pagarina pārejas periodu papildu maksas – 2.00 EUR ar PVN – piemērošanai par rēķinu sagatavošanu namu apsaimniekotāju pārvaldībā esošiem daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem.

Veicot pārrunas ar namu apsaimniekotājiem un pateicoties Bauskas novada administrācijas iesaistei šī jautājuma risināšanā, papildu maksājums 2.00 EUR ar PVN, kas veidojas, iekļaujot iedzīvotāju rēķinos izmaksas par rēķina sagatavošanu, namu apsaimniekotāja pārvaldībā esošiem daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem tiek atlikts līdz š.g. 31.decembrim.

Līdz pārejas perioda beigām (2020.gada 31.decembrim) dzīvokļu īpašniekiem, savstarpēji vienojoties, ir jāpieņem lēmums par turpmāko rēķinu saņemšanas kārtību no SIA „Bauskas ūdens”, izvēloties starp diviem variantiem.

Viens no tiem paredz saglabāt līdzšinējo kārtību, kad katrs dzīvokļa īpašnieks veic tiešos norēķinus ar SIA „Bauskas ūdens”, kas nozīmē jau minētā papildu maksājuma 2,00 EUR ar PVN piemērošanu no 2021.gada 1.janvāra.

Otrs variants – norēķinu ar SIA „Bauskas ūdens” veic nama apsaimniekotājs pēc mājas ievadskaitītāja (komercuzskaites mēraparāta) rādījumiem. Šajā gadījumā SIA „Bauskas ūdens” negatavos rēķinus katram dzīvoklim atsevišķi, un papildu maksājums netiks piemērots. Tas gan neizslēdz zināmu papildmaksu, ko dzīvokļu īpašniekiem var piemērot nama apsaimniekotājs, jo pēc norēķina veikšanas ar SIA „Bauskas ūdens” nama apsaimniekotājam tāpat būs jāgatavo rēķini katram dzīvokļa īpašniekam. Tā kā namu apsaimniekotāji Bauskas pilsētā ir vairāki, nav iespējams pateikt, vai un cik lielu maksu par šo pakalpojumu katrs apsaimniekotājs (SIA „Vides serviss” vai kāds no individuālajiem apsaimniekotājiem) pievienos apsaimniekošanas rēķinam. Par to dzīvokļu īpašniekiem jāvienojas ar savu apsaimniekotāju.

Apstiprinātie lēmumi jāiesniedz SIA „Bauskas ūdens” abonentu daļā līdz 2020.gada 31.decembrim.

SIA “Bauskas ūdens” administrācija

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Detalizētākai informācijai lūdzu skatīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Piekrītu