SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma procedūru Būvdarbu iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta” 26/02/2020

SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma Darbības programmas, izaugsme un nodarbinātība Projekta id.Nr. 5.3.1.0/17/I/020 iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta”, martā tiks slēgti līgumi un uzsākti būvdarbi kanalizācijas tīklu būvdarbiem realizējot četrus būvprojektus, jeb četras lotes.

 Kopējais kanalizācijas kolektoru orientējošais apjoms – 2157m (D200-225-250mm un kanalizācijas spiedvads D75mm – 40m), pievadu orientējošais apjoms – 592 m (D160mm) jeb kopā 2749m kanalizācijas tīklu.

 1. lote – Kanalizācijas tīklu izbūve Bauskas novada, Codes pagasta Draudzības, un Ošu ielās un Bauskā līdz Mēmeles ielai.

  2. lote – Kanalizācijas pārbūve Bauskas novada, Bauskā Mēmeles ielā pie Mēmeles tilta.

  3. lote – Kanalizācijas pašteces kolektora, kanalizācijas sūkņu stacijas un spiedvada izbūve Bauskas novada, Bauskā Upes ielā.

  4. lote – Kļavu ielas Kanalizācijas sistēmas paplašināšana Bauskas novada, Bauskā.

   Pasūtītāja SIA“Bauskas ūdens“ plānotais līguma izpildes termiņš līdz 2021.gada 1. oktobrim.

   Projekta ietvaros paredzēts attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt kanalizācijas pieslēgšanas iespējas Bauskā un Bauskas novadā.

SIA “Bauskas ūdens”

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Detalizētākai informācijai lūdzu skatīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Piekrītu