Ūdenssaimniecības pakalpojumu klientu un lietotāju informācijai! 25/05/2018

   2017. gadā SIA “Bauskas ūdens”, palielinot pamatkapitālu, iegādājās televīzijas inspekcijas iekārtas, lai varētu precīzi apzināt pilsētas ūdensvadu, kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas tīklu trasējumu. Ar šīm iekārtām var izpētīt ūdensvada tīklus sākot ar diametru 32 mm un lielākus, kā arī kanalizācijas tīklu tehnisko stāvokli.

  Galveno akcentu, lai samazinātu ūdens zudumus, uzņēmums sākotnēji liek uz ūdensvadu izpēti, lai varētu atslēgt vecos ūdensvada tīklus un atslēgt nelegālos pieslēgumus. Neizpaliek arī kanalizācijas tīklu izpēte neapzinātajās vietās. Patreiz notiek Strēlnieku ielas kanalizācijas tīkla izpēte, kā rezultātā tika atrastas deviņas, līdz šim brīdim, nezināmas kanalizācijas akas, kas ir bijušas atstātas zem asfalta seguma ilgus gadus atpakaļ. Pārbaudot kanalizācijas tīklu šajā ielā, atklājām dzīvojamās mājas Strēlnieku ielā Nr.2 kanalizācijas novadīšanas problēmas, kā rezultātā īpašniekam būs iespēja atjaunot kanalizācijas pieslēgumu. Tomēr būtiskākais atklājums ir kāda namīpašnieka nelegālais kanalizācijas pieslēgums.

  Saskaņā ar “Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums” un “Ministru kabineta noteikumi Nr. 174” nosacījumiem, SIA “Bauskas ūdens” ir tiesīga, bez iepriekkšēja brīdinājuma, pārtraukt ūdenssaimniecības pakalpojumus un piemērot kompensācijas maksājumu par nelegālu pieslēgumu. Vadoties no iepriekšējās pieredzes, mums ir pamats domāt, ka tas nav vienīgais nelegālais pieslēgums Bauskas pilsētā.

SIA “Bauskas ūdens” aicina visus nelegālo pieslēgumu īpašniekus līdz 22.06.2018. ierasties uzņēmumā, un bez soda sankciju piemērošanas, sakārtot līgumattiecības. Visiem, kuri nebūs ieradušies SIA “Bauskas ūdens” un kurus atklās kā nelegālos lietotājus, tiks piemērota kompensācijas maksa un atslēgti ūdenssaimniecības pakalpojumi.

 

 

Ar cieņu un Jūsu sapratni

SIA” Bauskas ūdens”

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Detalizētākai informācijai lūdzu skatīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Piekrītu